Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme lankėsi Generalinės prokuratūros vadovai

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme lankėsi Generalinės prokuratūros vadovai
2026-02-23

Šiandien Lietuvos Aukščiausiojo Teismo vadovybė susitiko su generalinės prokuratūros vadovais. Tai pirmasis LAT vadovų susitikimas su naujai paskirtais generalinės prokurorės Nidos Grunskienės pavaduotojais Artūru Urbeliu ir Kastyčiu Šikšniu.

Susitikimo metu aptarti abiem institucijoms aktualiausi klausimai, diskutuota apie poreikį organizuoti tarpinstitucinį susitikimą dėl civilinių ieškinių mokestiniais klausimais, taip pat akcentuota būtinybė peržiūrėti konkrečias Baudžiamojo proceso kodekso normas, įskaitant ir dėl bylos skaitmenizavimo, aptarti ir kiti aktualiausi klausimai.

Pažymėta, kad tokie vadovų susitikimai padeda toliau plėtoti konstruktyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, stiprina dialogą ir prisideda prie efektyvesnio teisingumo vykdymo.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:
Tautvilė Merkevičiūtė
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo
Pirmininko tarnybos atstovė ryšiams su visuomene
Mob. tel. +370 685 84 863
El. p. [email protected]
www.lat.lt

Sekite mus LinkedIn

Tel. +370 5 261 6466
El. paštas: lat@teismas.lt
E. pristatymas elektroninio pristatymo dėžutės duomenys:
pavadinimas – Lietuvos Aukščiausiasis Teismas; adresas – 188602032.
 
Skundai ir prašymai raštinėje priimami:
pirmadieniais-ketvirtadieniais – nuo 8.00 iki 17.00 val. (be pietų pertraukos)
penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val. (be pietų pertraukos)
 
Antradieniais ir ketvirtadieniais
iki 17.30 val. teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundaiRegistruotis prašymo ar skundo pateikimui galima tel. +370 5 261 6466 arba el. paštu lat@teismas.lt.
 

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Naujienų prenumerata